X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

www.CaspianOne.ir فروشگاه کاسپین 1

عرضه کننده محصولات نرم افزاری،کتاب و آموزش های تخصصی فنی و مهندسی صنایع مکانیک برق الکترونیک معماری عمران شیمی مواد و مرتبط ...

راهنمای نصب نرم افزارهای 32 بیتی در ویندوز های جدید سون Troubleshoot Compatibility in Windows 7 Vista Seven

راهنمای نصب نرم افزارهای 32 بیتی در ویندوز های جدید ویندوز سون7

Troubleshoot Compatibility in Windows Vista Seven 7 Eight 8

ابزار سازگاری و هماهنگی ویندوز Compatibility ابزاری است که از ویندوز Windows NT 4.0  در ویندوزها بکار می رفته و در بهترین حالت آن در ویندوز ایکس پی  Windows XP نیز استفاده می شد. این ابزار در ویندوز ایکس پی به شما این امکان را می دهد  که نرم افزارهای مناسب با ویندوزهای قدیمی تر Windows 3.1 , Windows 95 , Windows 98 , Windows ME ,.. را و حتی نرم افزارهای محیط Dos 6.22  را به سهولت در ویندوز ایکس پی  Windows XP نصب و هماهنگ نمایید و به راحتی نسخه های قدیمی نرم افزارها را استفاده کنید . این ابزار در ویندوز های نسل جدید نیز همچنان بکار گرفته می شود و نام آن Troubleshoot Compatibility می باشد .  

 

تفاوت این ابزار در ویندوزهای نسخه نسل جدید ، هوشمند بودن و کارایی بیشتر آن است . توضیح ساده توسط مهندس درویشی ؛ این ابزار با توجه به مشخصه های اجرایی نرم افزار و نیازهای آن ، تنظیماتی را به صورت خودکار به فایل اجرایی مرتبط می کند که بر اساس آن برنامه و نرم افزار در محیط شبیه سازی شده ویندوز قدیمی تر و نیازهای متناسب با آن اجرا و استفاده می شود . با این ابتکار شما می توانید نرم افزارهای قدیمی مناسب با ویندوزهای قدیمی XP و 32 بیتی یا X86 را در ویندوزهای جدید نصب و استفاده کنید .


این ابزار با تنظیمات بسیار پیشرفته در صفحه کنترل پانل Control Panel با نام رفع عیب سازگاری Troubleshooting  قرار گرفته است . برای آنکه بتوانید نرم افزارهای قدیمی را در ویندوزهای 64 بیتی X64  بیتی جدید نصب کنید می توانید از این تنظیمات استفاده کنید. اما استفاده مناسب و کامل از این ابزار نیاز به وجود داشتن برخی ویژگی های ویندوزهای قدیم در ویندوز شما دارد . توضیح مهندس درویشی ؛ برنامه قدیمی شما بر مبنای نرم افزارهای برنامه نویسی قدیمی تر ویژوال بیسیک ، SQL و جاوا .. نوشته شده است ، وجود این نرم افزارها در سیستم عامل ویندوز شما برای استفاده از نرم افزارهای قدیمی لازم است . این نرم افزارها را می توانید به راحتی دانلود و نصب نمایید مانند Visual Basic Runtime 2005 , Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable SP1 32bit ,  و امثال آن در صفحه اصلی وبلاگ و فروشگاه کاسپین1 توضیحات بیشتر و دانلود آنها آورده شده است . در برخی از نرم افزارهای قدیمی نیز این ابزارها برای افزایش توانایی سازگاری ویندوز در لوح فشرده آورده شده است که می توانید قبل از نصب و استفاده نرم افزار قدیمی خود آنها را نصب و توان ویندوز خود را افزایش دهید . در 5 گزینه انتخاب ، هر یک توانایی های تخصصی خاصی را امکانپذیر می کند .

این ابزار توانایی های بسیار پیشرفته و خاصی را به شما می دهد که به کمک آنها می توانید :

1.      نرم افزارهای و برنامه های قدیمی 32 بیتی را در ویندوزهای جدید ویستا ، سون 7 ، 8 ایت 64 بیتی نصب و استفاده نمایید.

2.      سخت افزارها و درایورهای قطعات کامپیوتر قدیمی خود را مانند کارت گرافیک و صدا و مودم ..با درایورهای 32 بیتی قدیم راه اندازی کنید.

3.      از سیستم و پروتکل های قدیم در ارتباط با سیستم کامپوترهای ویندوز قدیم و 32 بیتی در شبکه و اینترنت استفاده کنید.

4.      محیط و کیفیت تصویری ویندوز خود را با نرم افزار و سخت افزار قدیمی سازگار و بهینه و هماهنگ کنید.

5.      امنیت سیستم و محافظت از آن را که در ویندوز جدید با سیستم 64 بیتی است ، در حد همان ویندوز قدیمی 32 بیتی محافظت کنید .

 Download  Troubleshoot Compatibility Guide  دانلود راهنمای فارسی ابزار هماهنگی

مهمترین استفاده از این توانایی ، استفاده از آن در نصب و استفاده از برنامه های قدیمی و 32 بیتی ویندوز Windows XP 32Bit ایکس پی در ویندوزهای نسل جدید ویستا Vista، سون 7 ، 8 ایت  ، 64 بیتی می باشد . ابتدا بهتر است نرم افزارهای کمکی متناسب با نرم افزار را نصب نمایید تا این توانایی در بهترین حالت خود بکار گرفته شود ، سپس طبق روش زیر مراحل نصب را ادامه دهید .

1- بر روی فایل نصب Setup, Install  راست کلیک کنید و گزینه Troubleshoot Compatibility را انتخاب نمایید . تذکر لازم آنکه شما باید اجازه انجام این تنظیمات را داشته Adminitrator  باشید . در استفاده کننده User  محدود شده این امکان وجود ندارد .

 

2- گزینه دوم را در منوی زیر انتخاب کنید ؛ توضیح ساده آنکه گزینه اول برای استفاده از تنظیمات انجام گرفته و ذخیره شده قبلی است که در کنترل پانل Control Panel  انجام گرفته و می توانید برای یک سری از نرم افزارها سریعا فراخانی کنید . گزینه دوم تنظیم هم اکنون برای نصب برنامه جدید با تنظیمات جدید می باشد .

 

 

 

بعد از انتخاب گزینه فوق ، ویندوز به صورت هوشمند با جستجو در سیستم عامل شما ، توانایی اجرای نرم افزار را با مشخصات آن متناسب با ابزار و ویندوزهای مختلف بررسی می کند . داشتن انواع و نسخه های مختلف ویژوال بیسیک و C++ باعث بهبود و دقت این عمل و افزایش کارایی سیستم می گردد .

3- بعد از بررسی منوی زیر ظاهر می شود که به شما در انتخاب و گزینه رفع مشکل هماهنگی کمک می کند ، این گزینه ها به ترتیب عبارتند از ، انتخاب نوع ویندوز متناسب ، آخرین ویندوز با امکان استفاده از این نرم افزار قدیمی ، آخرین نسخه ویندوزی که اجرای این نرم افزار در آن تضمین شده است ، گزینه دوم اجرا بدون تغییرات در سیستم نمایش کامپیوتر مناسب نرم افزارهایی که با اجرا به دلیل داشتن صفحه گرافیکی خاص با عث تیره شدن صفحه نمایش و تداخل نمایش می شود ، امکان انتخاب برخی از مراحل اجرایی مانند محیط فعالیت ، میزان رم ، نرم افزار کمکی خاص و.. ، و گزینه آخر می تواند مرحله و اشکالات سیستم را در اجرای برنامه نشان دهد که با کمک آن می توانید به احتیاجات یا نصب ابزارهای لازم برای استفاده از برنامه قدیمی پی ببرید . در اینجا گزینه اول ، The program worked in earlier versions of Windows .. انتخاب ویندوز مناسب برای استفاده نرم افزار را انتخاب کرده ، تیک بزنید و به مرحله بعد بروید.

 

4- توضیحات لازم برای انتخاب ویندوز 32 بیتی یا 64 بیتی و.. اگر شما در ویندوز 64 بیتی هستید برای استفاده از نرم افزارها بهترین حالت انتخاب ویندوز 64 بیتی است، حال در صورتیکه نرم افزار شما قابلیت اجرا در محیط 64 بیتی را داشته باشد ،X64  باشد . یکی از ویندوزهای 64 بیتی زیر را انتخاب کنید . در صورتیکه نرم افزار و برنامه شما 32 بیتی بوده و قابلیت نصب و استفاده در سیستم عامل 64 بیتی را ندارد ، ویندوزهای 32 بیتی را انتخاب کنید .

تذکر مهم : استفاده از نرم افزارهای 64 بیتی در ویندوز های جدید 32 بیتی توصیه نمی شود . در صورتیکه از ویندوز ویستا ، سون 7 و 8 نسخه 32 بیتی استفاده می کنید ، نصب نرم افزار های 64 بیتی مشکلاتی پدید می آورد . در واقع نصب نرم افزارهای 32 بیتی در سیستم عامل بالاتر و پیشرفته تر 64 بیتی بدون اشکال و نصب نرم افزار های 64 بیتی در سیستم عامل کند تر و پایین تر 32 بیتی با اشکالاتی می باشد .

 

فهرست ویندوزهای 32 بیتی به صورت زیر است :

Windows Vista , Windows Vista SP1 , Service Pack 1 , Windows XP Service Pack 3 , Windows 2000 , Windows NT 4.0 Service Pack 5  , Windows 98 , Windows Me ,..

فهرست ویندوزهای 64 بیتی به صورت زیر است :

Windows Vista Service Pack 2 , Windows Server 2008 Service Pack 1 , Windows Server 2003 Service pack 1 , Windows XP Service Pack 2 , SP2 ,

بهترین گزینه پیشنهادی آخرین نسخه ویندوز ایکس پی 32 بیتی Windows XP Service Pack 3 , SP3  میباشد.


 دانلود راهنمای آموزشی فارسی پک ابزار نرم افزار نصب نرم افزارهای قدیمی و 32 بیتی در ویندوزهای جدید ویستا سون 7 64 بیتی Persian Pack download tutorial software tool old and 32-bit applications in the new Windows Vista Seven 7 64-bit Aplicaciones de la herramienta de software descarga Paquete Pérsico tutorial antiguos y de 32 bits en el nuevo Windows Vista Seven 7 de 64 bits تطبیقات أداة برمجیة الفارسیة حزمة تحمیل البرنامج التعلیمی القدیم و 32 بت فی ویندوز فیستا الجدید سبعة 7 64 بت Yeni Windows Vista Farsça Paketi indir öğretici yazılım aracı eski ve 32-bit uygulamalar Seven 7 64-bit نئے ونڈوز وسٹا میں فارسی پیک ڈاؤن لوڈ، اتارنا سبق سافٹ ویئر کے آلے پرانے اور 32 بٹ ایپلی کیشنز سات 7 64 بٹ Инструмент Персидского обновления скачать учебник программного обеспечения и старые 32-битные приложения в новой Windows Vista Семь 7 64-бит

5- در مرحله بعد تنظیمات شما ثبت شده و با اجرای Start the program برنامه تست ، هماهنگ و شروع به نصب و اجرا می شود . در صورتیکه نرم افزار هماهنگ شده باشد ؛ بدون هیچ مشکلی با ابزارها و امکانات لازم مرتبط شده و قابل استفاده می باشد و با کلیک بر روی Next می توانید این تنظیمات را ذخیره کنید . می توانید این عملیات را برای زیر مجموعه ها یعنی فایل های اجرایی درون شاخه ها و برنامه ها نیز یک به یک اجرا کنید . در صورتیکه این تنظیمات در نصب برنامه باشد ویندوز نرم افزار شما را در حالت 32 بیتی در شاخه Program Files (x86) نصب می کند. بعد از نصب و فعال سازی به سادگی قابل استفاده در محیط ویندوزهای 64 بیتی  Windows 7 X64 می باشد.Download  Troubleshoot Compatibility Guide  دانلود راهنمای فارسی ابزار هماهنگی


 دانلود راهنمای آموزشی فارسی پک ابزار نرم افزار نصب نرم افزارهای قدیمی و 32 بیتی در ویندوزهای جدید ویستا سون 7 64 بیتی Persian Pack download tutorial software tool old and 32-bit applications in the new Windows Vista Seven 7 64-bit Aplicaciones de la herramienta de software descarga Paquete Pérsico tutorial antiguos y de 32 bits en el nuevo Windows Vista Seven 7 de 64 bits تطبیقات أداة برمجیة الفارسیة حزمة تحمیل البرنامج التعلیمی القدیم و 32 بت فی ویندوز فیستا الجدید سبعة 7 64 بت Yeni Windows Vista Farsça Paketi indir öğretici yazılım aracı eski ve 32-bit uygulamalar Seven 7 64-bit نئے ونڈوز وسٹا میں فارسی پیک ڈاؤن لوڈ، اتارنا سبق سافٹ ویئر کے آلے پرانے اور 32 بٹ ایپلی کیشنز سات 7 64 بٹ Инструмент Персидского обновления скачать учебник программного обеспечения и старые 32-битные приложения в новой Windows Vista Семь 7 64-бит

img src=
تاریخ ارسال: 22 خرداد 1391 ساعت 22:45 | نویسنده: مهندس درویشی | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
option value=@descriptiondiv class= class=td class= @votePercent%صفحه قبلی